Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart Den Helder - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 18:00:01

De kaart Groningen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 14:00:05

De kaart De Bilt - Bewolking
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:24

De kaart De Bilt - 6luik
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:24

De kaart KNMI klassieke pluim is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:23

De kaart Vlissingen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:23

De kaart Vlissingen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:22

De kaart Vlissingen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:22

De kaart Twente - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:21

De kaart Twente - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:21

De kaart Twente - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:20

De kaart Schiphol - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:20

De kaart Schiphol - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:20

De kaart Schiphol - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:19

De kaart Schiphol - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

23 Oct 2021 12:02:19
Actueel
1 / 4

Herfst discussietopic

Herfst start zomers

Atlantische orkanen

Hoogtepunt orkaanseizoen

Herfstwedstrijd, doe mee!

Meedoen kan nog tot 9-9

Vulkaanuitbarsting IJsland

Al sinds maart 2021 actief

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3
Woonplaats:
Berichten: 45
Lid sinds: 3 feb. 2015
19 juli 2017, 09:49 uur | Bericht #481157
138.000
I LOVE OBDAM
Woonplaats: Brakel
Berichten: 27
Lid sinds: 5 jul. 2010
19 juli 2017, 09:54 uur | Bericht #481158
107346
Waarom deze advertentie?
Bac00
Lid
Woonplaats: Hoogeveen
Berichten: 507
Lid sinds: 22 apr. 2011
19 juli 2017, 09:55 uur | Bericht #481159
93.518 (drieennegentigduizend-vijfhonderdenachttien) ontladingen (H)
Houten
Lid
Woonplaats: Kempen(OWM)
Berichten: 44
Lid sinds: 29 jun. 2015
19 juli 2017, 09:55 uur | Bericht #481160
77777
swissy
Lid
Woonplaats: etten-leur
Berichten: 8
Lid sinds: 26 jul. 2006
19 juli 2017, 10:06 uur | Bericht #481161
112.474
Woonplaats: Roosendaal
Berichten: 3
Lid sinds: 2 dec. 2015
19 juli 2017, 10:09 uur | Bericht #481162
81.233
Woonplaats: alkmaar
Berichten: 65
Lid sinds: 4 jun. 2011
19 juli 2017, 10:18 uur | Bericht #481163
251.896
cvandijk
Lid
Woonplaats: Borger (Dr)
Berichten: 273
Lid sinds: 29 jan. 2010
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
19 juli 2017, 10:25 uur | Bericht #481164
85.543
johien
Lid
Woonplaats: Breda
Berichten: 8
Lid sinds: 26 mei. 2009
19 juli 2017, 10:44 uur | Bericht #481165
190.865
Sven
Moderator
Woonplaats: Everywhere and Nowhere
Berichten: 6072
Lid sinds: 5 jul. 2011
24 juli 2017, 21:06 uur | Bericht #481466

Uitslag

Door omstandigheden was het pas de eerste wedstrijd van het jaar, maar we zijn blij dat we deze weer kunnen organiseren. Nu is het tijd voor de uitslag!

Hieronder de kaartjes met het aantal ontladingen. Misschien niet iedereen, maar toch heel wat delen van Nederland en België hebben onweer gekregen.



Kaartjes: KNMI


Totaal : 163.702 ontladingen


De winnaar zat hier 3.900 ontladingenvanaf, wat een heel mooie score is op zo een totaalscore.

 De crew van Onweer-Online feliticeert: Pluviofiel!


De 2e plaats voor front met 5.498 ontladingen verschil
De 3e plaats voor blackbird met 20.074 ontladingen verschil

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Pluviofiel167.6043.902
2front169.2005.498
3blackbird143.62820.074
4janmetderkorteachternaam138.00025.702
5johien190.86527.163
6svenne135.48928.213
7thunderstorms_4ever134.31029.392
8rocal124.50039.202
9Roel120.00043.702
10Erwin118.00045.702
11Phoolie81112.56751.135
12swissy112.47451.228
13KlaasO110.56253.140
14bigmacx22002107.34656.356
15RowanH104.77358.929
16Dominik104.52359.179
17Tatanka101.11162.591
18Nico34197.54366.159
19Jason93.35270.350
20Bac0093.15870.350
21EelcoSluyter92.62371.079
22automobilia91.92871.774
23Bas de Leeuw91.82771.875
24bliksemdenhaag90.00073.702
25Sjoer Den Haag89.73973.963
26reedtimmer89.67874.024
27rapsy89.64474.058
28Hunder88.50075.202
29mark12386.32577.377
30cvandijk85.54378.159
31jenssweerts84.00079.702
32Niels Jakobs81.23382.469
33Lako79.99984.802
34stekkenberg78.90084.802
35Houten77.77785.925
36pkd1977.45686.246
37Marlieke76.10487.598
38gekkegaregast251.89688.194
39robin schimmel75.00088.702
40Jo Cappelle67.42396.279
41julian88866.66697.036
42Viktor Peters65.00098.702
43Antares61.000102.702
44Sunrise55.000108.702
45Marcel Heerlijn30.000133.702
46Roelie Hulshof9.988153.714
47PaytDelft5163.697
| Gewijzigd: 25 juli 2017, 18:09 uur, door Sven
front
Lid
Woonplaats: zaandam
Berichten: 616
Lid sinds: 24 aug. 2009
24 juli 2017, 22:53 uur | Bericht #481468
bedankt voor het plaatsen svenne! ik doe het hier beter met blauwe  dan de gele lotto balletjes!;) | Gewijzigd: 24 juli 2017, 22:54 uur, door front
Woonplaats:
Berichten: 8
Lid sinds: 11 aug. 2014
13 augustus 2017, 03:22 uur | Bericht #481673
WAUW, de glazen bol werkt hier weer prima, al twee keer gewonnen (vorige was Raad het aantal ontladingen 22 en 23 juni 2016). Mensen van Onweer Online, bedankt voor het in ere herstellen van deze leuke wedstrijd. Groetjes. Oja ik zie in mijn glazen bol dat het einde van de maand weer gaat onweren met 87.604 ontladingen. Hahaha
Na ZONNESCHIJN komt REGEN!!!!!!
Terug naar boven
1 2 3
2 Gebruikers lezen nu dit topic, onderverdeeld in 2 gasten en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.436 topics, welke bij elkaar 446.241 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.368 leden.
Het nieuwste lid is Connon80Berry.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
2 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 2692 mensen aan het browsen op het forum. 2 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 2692, lezen 16 mensen het topic "Lente discussietopic 2013".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Herfst discussietopic

Herfst start zomers

Atlantische orkanen

Hoogtepunt orkaanseizoen

Vulkaanuitbarsting IJsland

Al sinds maart 2021 actief

Herfstwedstrijd, doe mee!

Meedoen kan nog tot 9-9

© 2003 - 2021 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden